Neohodnoceno
Dolphin E 20
Zažijte pohodlí bez námahy! Už žádné ruční čištění dna ani sbírání nečistot – automatický vysavač Dolphin E 20 se postará o čistotu bazénu za vás, zatímco si můžete užívat jen samotné koupání.
| Kategorie: | E-shop |
|---|
Dolphin E 20 spolehlivě odstraní z bazénu nečistoty i řasy a zajistí tak stále čistou vodu připravenou ke koupání. Nabízí ideální kombinaci výkonu a dostupné ceny. Díky nízké hmotnosti je manipulace velmi snadná a hodí se pro menší bazény. Čistí jak dno, tak i stěny bazénu.
Hlavní výhody
- Jednoduché ovládání bez složité obsluhy
- Snadné vyjmutí a čištění filtračních vložek
- Aktivní kartáč účinně odstraňuje řasy a bakterie
- Horní přístup k filtračnímu koši pro pohodlnou údržbu
- Spolehlivý sběr nečistot
- Ověřená kvalita – výrobce Maytronics patří mezi světové lídry s více než 40 lety zkušeností a více než 1 milionem prodaných zařízení
Technické parametry
| Šířka čisticí plochy | 400 mm |
| Průtok vody | 15 m3/hod. |
| Hmotnost bez kabelu | 7 kg |
| Napájení (primární) | 230 / 50 V / Hz |
| Napětí (sekundární) | 29 V DC |
| Délka kabelu | 15 m |
| Doporučená teplota vody | 18 – 32 °C |
| Délka čisticího cyklu | 2 hod |
| Jemnost filtrace | 100 / 20 μm |
| Příslušenství (ovládání / vozík / stojan) | Ne / Ne / Ne |
| Kartáče celkem / aktivní | 1 / 1 |
| Motory (filtrace + pohon) | 1 + 1 |
* Extra jemný filtr je možné dokoupit.
** Uvedené hodnoty jsou orientační.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář