Dolphin LIBERTY 200
Objevte novou generaci bateriových vysavačů Dolphin! Moderní bezkabelový design s magnetickým indukčním nabíjením zajišťuje jednoduché a bezpečné používání. Díky vysokému výkonu a účinné filtraci zvládne vysavač vyčistit váš bazén rychle, spolehlivě a bez námahy.
| Kategorie: | E-shop |
|---|
Dolphin Liberty 200 je ideální pro čištění dna a stěn rodinných bazénů jednoduchých tvarů, jako jsou obdélníky nebo čtverce, s maximální velikostí cca 5 × 10 m. V základní výbavě je kombinovaný filtrační koš, přičemž je možné dokoupit i extra jemný filtr (20 µm). Tento model není vhodný pro velmi hladké povrchy, jako jsou keramické bazény, protože nepodporuje kartáče typu Wonder Brush.
Hlavní výhody
- Bezkabelové provedení s bezkontaktním nabíjením
- Nízká hmotnost pro snadnou manipulaci
- Jednoduché ovládání a rychlé použití
- Horní přístup k filtračnímu koši pro pohodlnou údržbu
- Snadné vyjmutí a čištění filtrů
- Aktivní kartáč pro efektivní sběr nečistot
- Ověřená kvalita – výrobce Maytronics patří mezi světovou špičku s více než 40 lety zkušeností a více než 1 milionem prodaných zařízení
Technické parametry
| Šířka čisticí plochy | 400 mm |
| Baterie | Lithium-ion / 5000 mAh |
| Hmotnost bez obalu | 8,1 kg |
| Nabíjení | Magnetické indukční |
| Délka čisticího cyklu | až 2,5 hod / ECO režim 3×40 min |
| Jemnost filtrace | 100 / 20 μm |
| Dálkové ovládání / vozík / stojan | Ne / Ne / Ne |
| Kartáče celkem / aktivní | 1 / 1 |
| Motory (filtrace + pohon) | 1 + 1 |
| Možnost programování | Ano |
* Extra jemný filtr je možné dokoupit.
∆ Uvedené hodnoty jsou orientační.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.