O firmě

Bazény a zastřešení bazénů - Bazény Králík

Firma Bazény Králík - Ing. Karel Králík, vznikla 7.10.1996. Z toho plynou dlouholeté zkušenosti a praxe v oboru výroby bazénů a jejich instalace.

Proč bazén právě od nás?

  • Bazény vyrábíme od roku 1996. Z toho plynou dlouholeté zkušenosti a praxe v oboru výroby bazénů a jejich instalace.
  • K bazénům dodáváme veškeré příslušenství, to je písková filtrace, osvětlení, protiproudové zařízení, zařízení pro ohřev bazénové vody, bazénovou chemii atd.
  • Rádi Vám poradíme s technickým řešením zabudování bazénu do země.
  • Provádíme rovněž zastřešení bazénů a jsme schopni Vám i zde poradit vhodný způsob zastřešení Vašeho bazénu.
  • Samozřejmostí je perfektní záruční a pozáruční servis

Bazény – Králík – Hlavní předmět činnosti

nespecializujeme se pouze na výrobu a montáž venkovních a vnitřních plastových bazénů (bazény kruhové, bazény obdélnikové, oválné i atypické bazény na míru).
Prodáváme také laminátové bazény a fóliové bazény. Vyrábíme jímky, šachty , retenční nádrže, akumulační nádrže na dešťovou vodu atd.

Nabízíme rekonstrukce bazénů, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu. Provádíme servis bazénů a zastřešení bazénů, montáže zastřešení i zimní zahrady.

Dodáváme a instalujeme tepelná čerpadla a další druhy vytápění bazénové vody, bazénového příslušenství (úprava vody pomocí mírně slané vody, ionizování vody, UV lampy, bezchlórová úprava vody, automatické vysavače atd.). Na vaše přání vám dodáme a instalujeme bazénové doplňky jako letní plachty, zimní plachty vč. navíjecích zařízení. Vodní atrakce, skluzavky atd.. Na přání lze nastavit odborníkem vodu v bazénu chemickými přípravky a proškolit budoucího uživatele našeho bazénu.

Bazény – výroba a montáž

Firma Bazény - Králík výroba a montáž bazénů. V naší nabídce naleznete bazény kruhové, obdélníkové, oválné, ale především bazény na míru dle vlastních představ a rozměrů za stejné ceny.
Samozřejmostí je i dodání příslušenství ke všem druhům bazénů, včetně možnosti zajištění montáže zastřešení.

Kvalita bazénů je pro nás nejdůležitější

Firma dbá nejen na vysokou kvalitu výrobků a služeb, ale i na kvalifikaci svých zaměstnanců. Naši zaměstnanci pravidelně absolvují svářečské kurzy zakončené zkouškami s certifikátem. Můžete si tak být skutečně jisti, že námi nabízené bazény dostatečně splňují naše náročné požadavky, které se projevují ve spokojenost našich zákazníků.

Zastřešení bazénů Králík

 

Zastřešení bazénů nabízí mnoho výhod. Díky tomu si můžete prodloužit koupací sezónu v průměru o tři měsíce. Kromě prodloužení doby užívání se v bazénu díky zastřešení zvýší teplota vody, bez nutnosti dalšího ohřívání vody. Zastřešení bazénu také snižuje náklady na provoz bazénu.

Zastřešení bazénu celkově zvýší komfort Vašeho koupání a také zjednoduší údržbu vašeho bazénu.