Invertorové tepelné čerpadlo Mr. Silence MSC 70 - 7kW

Pro bazén 15-30m3. Velmi tiché invertorové tepelné čerpadlo o výkonu 7kW. Nízké náklady na provoz. Wi-Fi ovládání, dotykový dislplay, součástí je i zimní kryt. Pracuje již při -10°C. Díky titanovému výměníku je vhodné i pro slanovu vodu. Má i funkci chlazení

Expedice: obvykle 1-3 dny
Dostupnost: obvykle 2-3 dny
Cena s DPH: 40 800 Kč

Popis produktu

Mr. Silence MSC 70

Díky použitému chladivu je tepelné čerpadlo Mr. Silence , jelikož hodnota GWP je pouhých 32%.
R32 šetrnější k životnímu prostředí
Invertorové bazénové tepelné čerpadlo s patentovanou technologií desek. Revoluční konstrukce vzduchového
proudu a plynulému DC invertorovému systému Inverquark má (43 dB - podobně jako lednice), čímž se zvyšuje jeho životnost,
snižují náklady na provoz a nejste rušeni nepříjemným hlukem.
Kombinace nízké spotřeby a vysoké účinnosti znamenají a ohřev bazénové vody.
plynulý rozběh a tichý chod nižší náklady na provoz
Tepelné čerpadlo je vybavené elegantním dotykovým ovládáním a pro pohodlí i ovládáním přes Wi-Fi pomocí
smartphonu

Nízké náklady i spotřeba

Bazénová tepelná čerpadla s invertorem slouží k udržování stálé teploty vody. Plavání si tak můžete užívat nejen v létě, ale také na jaře a na podzim. Čerpadlo je funkční i v zimním období a dopomůže vám k výrazné úspoře – z okolního vzduchu získává energii navíc, kterou následně přemění na teplo pro ohřev vody v bazénu.
 

Nadčasový design a maximální úspora

Tepelné čerpadlo Mr. Silence, vybavené elegantním dotykovým ovladačem, je výjimečné nejen svým jednoduchým a čistým designem, ale především energetickou úsporností. Během letní bazénové sezóny běží po většinu času na nízký výkon, což vede k významné energetické úspoře. Ve srovnání s klasickými čerpadly můžete ušetřit i více než polovinu spotřebované energie.

Službu prokážete rovněž životnímu prostředí. V dnešních tepelných čerpadlech se povětšinou využívá chladivo R410A nebo R404A. Chladivo R32, použité v čerpadlu Mr. Silence, má ale daleko nižší hodnotu potenciálu globálního oteplování (značeno GWP) – pouhých 32 %.
 

Tichý provoz a snadné ovládání

Hladina hluku je stejně nízká jako u lednice, nemusíte se proto obávat, že by vás čerpadlo Mr. Silence rušilo. Kromě toho disponuje chytrým ovládáním, takže jej můžete bez problému programovat i na dálku.

Poptávkový formulář produktu