Dolphin SUPREME BIO
Automatický vysavač DOLPHIN SUPREME BIO je určen pro zpevněné plavecké zóny jezírek bez biotopu. Spolehlivě odstraňuje sediment ze dna, čistí bioemulze ze stěn a zároveň filtruje vodu, čímž pomáhá udržet vodní plochu čistou a připravenou k použití.
| Kategorie: | E-shop |
|---|
Robotický vysavač Dolphin je vybaven inteligentním mikroprocesorem, který se po krátkém seznámení s vaším bazénem automaticky přizpůsobí jeho tvaru i velikosti. Díky tomu zvolí nejefektivnější čisticí cyklus a zajistí důkladné vyčištění dna, stěn i vodní linie. Ovládání je maximálně jednoduché – po zapnutí pracuje zcela samostatně a po dokončení cyklu se automaticky vypne. Pro bazény s hladkým povrchem je možné dokoupit speciální kartáče Wonder Brush.
Hlavní výhody vysavače Dolphin
- Aktivní kartáč pro důkladné a efektivní čištění
- Gyroskopický systém pro přesné skenování a optimální pohyb po bazénu
- Čištění dna, stěn i vodní linie v jednom cyklu
- Možnost volby režimů čištění (dno, dno + stěny, zpožděný start, Ultra Clean)
- Možnost napojení na sací hadici pro odsávání kalu z jezírka
- Bezdrátové dálkové ovládání
- Tři úrovně filtrace pro maximální účinnost
- Horní přístup k filtrům pro snadnou manipulaci
- Jednoduchá a rychlá údržba
Technické parametry
| Šířka čisticí plochy | 400 mm |
| Přefiltrovaný objem vody | 17 m3 / hod. * |
| Hmotnost bez kabelu | 11 kg |
| Primární napětí | 230 V / 50 Hz |
| Sekundární napětí | 29 V DC |
| Délka kabelu | 18 m |
| Otočný čep (Swivel) | ANO |
| Doba čisticího cyklu | 2 / 3 / 4 hod |
| Filtrační schopnost** | 50 / 100 / 200 μm * |
| Dálkové ovládání / vozík / stojan | ANO / ANO / NE |
| Počet kartáčů / z toho aktivní | 5 / 1 |
| Počet motorů (filtrace + pohon) | 1 + 2 |
| Čerpadlo, sací a propojovací hadice | Za příplatek |
** Všechny varianty jsou součástí základní výbavy vysavače
* Uvedené hodnoty jsou orientační
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.