Doprava a platba

Doprava

Dopravu objednaných jímek, retenčních nádrží, žump, septiků a půdních filtrů zajišťujeme po celém území České republiky ZDARMA, na území Slovenska pak za příplatek dle vzdálenosti místa dodání. Objednané zboží dodáváme obvykle v termínech 3-21 dní od data potvrzení objednávky, pokud není dohodnuto s objednavatelem jinak.

Doprava Vaší objednávky tak nezvýší cenu dodávaného produktu.

  • Vyjímky, na které se nevztahuje doprava zdarma:
  • ostatní zboží ešopu, do hodnoty 9000,- Kč Toto zboží bude dodáno přepravní službou (DPD, Raben, PPL atd) a její cena je dána při vytváření objednávky


  • dodávka objednaného produktu (jímky / septiku / nádrže na vodu / vodoměrné šachty), kdy bude zákazník požadovat dodávku v konkrétním datu, kterému nebudeme moci vyhovět (vzhledem k charakteru výroby sdružujeme dodávky více objednávek, které jsou dodávány vždy na jeden směr - např. směr Praha, Ostrava apod.). V tomto případě zajišťujeme dodávku objednaného produktu spedicí, cena dopravy je 50% z celkových nákladů dopravy. Finannční spoluúčast zákazníka na dopravě objednaného produktu je také účtována v řípadě, že zákazník má komplikované místo dodání, kdy není možno spojit dodávku s jinou objednávkou firmy Bazény Králík a objednaný produkt je dodáván samostatně. O finanční spoluúčasti na dopravě je zákazník vždy dopředu informován.Způsob dodání objednaného produktu


Doba dodání je při objednání sdělena v termínu obvykle 3-21 dnů od potvrzení objednávky.

V období s vyšším počtem příchozích objednávek může být doba dodání prodloužena na 4 týdny od potvrzení objednávky, anebo na dobu danou dle aktuálního stavu výroby. O prodloužení doby dodání jsou zákazníci informování v aktualitách e-shopu bazeny-kralik.cz a v e-mailu, který je zaslán s montážním návodem a schématem pro zakreslení prostupů po přijetí objednávky.


Objednané produkty přepravujeme na valníku o délce 6m, celková délka automobilu s vlekem je cca. 13m. Z tohoto důvodu je nutné sdělit, zda jsou na místě dodání nějaké překážky, které by zkomplikovaly dodávku (ostrá zatáčka, kde se auto nevytočí,zúžená cesta, strmý kopec, na místě se nelze otočit,atd.). V případě komplikovaného místa dodání, kdy není možné doručit objednávku přesně na požadované místo udané v objednávce, je třeba, aby objednatel navrhl jiné místo vykládky,odkud si objednatel svépomocí produkt přepraví k místu instalace.


Cca. 2-3 dny před plánovaným termínem dodání Vás budeme kontaktovat s potvrzením dne dodávky a předběžného upřesnění času v rozmezí cca. 3 hodin (nejsme schopni odhadnout dopředu stav silnice - zácpy na dálnici, dopravní situaci, objížďky apod.).

Na místě plánované dodávky je třeba účast objednatele anebo jeho zástupce, který  zkontroluje bezchybný stav dodávané objednávky, převezme dokládané dokumenty a v případě platby v hotovosti provede úhradu. Vzhledem k tomu, že v současnosti nedisponujeme automobilem s hydraulickou rukou, je třeba zajistit na místě dodávky osoby, které pomohou s jejím složením. U nádrží (septiků, jímek) do obsahu 8m3 je doporučen počet 3 osob, od 9m3 a více pak 4-5 osob.


Změna nahlášeného termínu dodání

Výrobce Bazény Králík  si vyhrazuje právo na  změnu nahlášeného termínu dodání z důvodu nepříznivých klimatických podmínek anebo nesjízdnosti komunikací apod.

V případě, že panují nepříznivé klimatické podmínky (silný  nárazový vítr, vysoký mráz, husté sněžení, náledí - kalamitní stav na komunikacích, nesjízdnost komunikací apod.) je nutné termín závozu změnit,aby nedošlo k poškození dodávaných produktů.

 

 

Náš vozový park: