Sada solárních panelů SC 2 x 1 m (1ks

Kompletní sada na ohřev vody v bazénu. Ohřejte si vodu zadarmo. Speciálně upravený plast, odolný UV záření, extrémním teplotám, mrazu i oxidaci.
Vhodné pro všechny typy bazénů. Snadná montáž s kterou Vám rádi poradíme.

Kód: 56020101
Výrobce: Vágner
Expedice: obvykle 2 - 3 dny
Dostupnost: Skladem 9 sada
Cena s DPH: 4 399 Kč

Popis produktu

Bazénové solární kolektory SC Vám prodlouží letní sezónu a to při téměř nulových nákladech. (V případě napojení na filtrační okruh). Jsou vyrobeny ze speciálně upraveného polymeru tak, aby byly odolné proti UV záření, mrazu, extrémnímu znečištění ovzduší, oxidaci. Jsou také odolné bazénové chemii. Lze je instalovat jak k bazénům které jsou již v provozu, tak k bazénům nově zbudovaným a to na střechu rodinného domu, garáže, nebo na zahradu.

Pro nejlepší účinnost vyberte správné místo tak, aby panely byly co nejvíce vystaveny slunečnícm paprskům. Ideální pozice montáže je směrem na jihozápad při úhlu 15–30° od horizontu. Solární panel nemá prakticky žádnou tlakovou ztrátu, každý SC panel je testován na tlak 2,5 bar.

Každá sada solárních kolektorů obsahuje příslušný počet spojovacího a instalačního příslušenství pro rychlou a bezproblémovou instalaci. Všechny sady jsou vybaveny příslušenstvím pro instalaci v jedné řadě.

Systém solárního ohřevu je tvořen v řadě propojenými kolektory. Účinnost ohřevu je přímo úměrná celkové ploše instalovaných kolektorů. Doporučuje se, aby minimální plocha představovala cca 60 % vodní plochy bazénu (při hloubce 120–150 cm a použití vhodného zakrytí bazénu). Zapojení těchto kolektorů se provádí přímo do cirkulačního okruhu (tj. bez výměníku), takže účinnost ohřevu je velmi vysoká.
Poptávkový formulář produktu